Kontakta oss

Alfr. Anderssons Åkeri AB                                                   
Lidköpingsvägen 28
533 82 Götene

Växel nr: 0511-340 403, välj 1 för transport & Foderbeställningar.

Alt. maila in foderbeställningar via E-post: Foder - AA Åkeri
Direkt tel. verkstad: 0511-341 305

Fax: 0511-71 01 99
E-post: AA Åkeri



 

VD

Anton Aarsrud

031-7616850

070-9767340

aarsrud@aabolagen.se

Platschef

Hans Larsson

0511-340403

hans.larsson@aa-akeri.se

Ekonomi & Administration

Susanne Nemeth

0511-798409

susanne.nemeth@aa-akeri.se

Transportledare

Greger Eimersson

0511-340403

greger.eimersson@aa-akeri.se

Transportledare

Ingemar Bergkvist

0511-340 403

ingemar.bergkvist@aa-akeri.se

Energiförsäljning

0512-575 20 / 0511-340 403

transport@aa-akari.se

Verkstad

0511-341305

verkstad@aa-akeri.se

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information .

Jag förstår